Zapraszam na blog podróżniczy o wyprawach do krajów Azji, Europy, Afryki Północnej i Ameryki Środko

>WSPÓŁPRACA


Serdecznie zapraszam do współpracy! Dzięki kilku zrealizowanym z sukcesem projektom moim klientom udało się przeprowadzić niestandardowe akcje promocyjne, a mnie  wzbogacić ten blog o nowe wpisy.

Mój blog odwiedza ponad 300 osób dziennie. Dzięki inicjatywom dodatkowym – kanałom Youtube i Pinterest, fotoblogowi, własnemu bankowi zdjęć oraz stronom na Facebooku i w Google+, a także udziałowi w konkursach dla blogerów i dla fotografów – codziennie trafiają do mnie nowi czytelnicy.  

Doświadczenia zebrane w pracy (zawodowo od ponad 10 lat zajmuję się marketingiem i PR-em) oraz podczas podróży i studiów zagranicznych, a także baza kontaktów w wielu miejscach świata i znajomość języków obcych pomagają mi skutecznie realizować różne projekty, także te pełne wyzwań. Mam na koncie kilka akcji promocyjnych (m. in. dla Weather Channel oraz HRS) i publikacji własnych  w podróżniczych portalach internetowych, czasopiśmie "Fotogea" i miesięczniku "Dialog".  

Z przyjemnością i zaangażowaniem:
- wezmę udział w wyprawie i opublikuję relację z niej na blogu,
- napiszę reportaż podróżniczy po polsku, niemiecku lub angielsku, 
- przetłumaczę teksty turystyczne, 
- zrealizuję fotoreportaż z bardziej lub mniej odległego miejsca,
- udostępnię moje zdjęcia w  dobrej rozdzielczości do publikacji informacyjnych i reklamowych.

Chętnie podejmę się nowych wyzwań podróżniczych, tłumaczeniowych oraz fotograficznych. Zapraszam do kontaktu: maniapodrozowania@wp.pl.

 __________________________ 


MOJE NAJNOWSZE PUBLIKACJE: